Damper Rock Shox SIDLuxe Ultimate 3P

2089.14 zł
2599.90 zł
-20%
Najniższa cena z 30 dni: 2089.14 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
00.4118.417.002
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Damper Rock Shox SIDLuxe Ultimate 3P to powietrzny amortyzator tylny stworzony z myślą o jeździe XC. Doskonale sprawdzi się zarówno u zawodowców, jak i amatorów. Niska masa i znakomita efektywność zostanie doceniona podczas pokonywania stromych podjazdów oraz sprintów. Natomiast dzięki swojej czułości skutecznie pomaga na trudnych zjazdach, pozwalając na pokonywanie kolejnych granic.


Znana od lat i niezwykle dopracowana sprężyna powietrzna SoloAir ma progresywną charakterystykę, która została zoptymalizowana pod kątem czułości i efektywności na wymagających trasach. Dodatkowo Rock Shox postawił na płyn Maxima Plush Fluid, który zmniejsza tarcie i zapewnia sprawne działanie oraz długą żywotność amortyzatora.


Szeroki zakres regulacji tłumienia odbicia pozwala dostosować pracę zawieszenia i szybkie oraz bezpieczne pokonywanie rockgradenów i innych technicznych odcinków. Doskonale tłumi niewielkie nierówności, zwiększając przyczepność. Tłumik posiada 3 pozycje obsługiwane za pomocą dźwigni na damperze - otwartą, zamkniętą oraz pośrednią wspierającą efektywne pedałowanie w wyboistym terenie oraz na technicznych podjazdach.  • Dopracowana sprężyna SoloAir
  • Progresywna charakterystyka o świetnej czułości
  • Szeroki zakres regulacji
  • Płyn Maxima Plush Fluid minimalizujący tarcie
  • 3-pozycyjna blokada
  • Niska masa, wysoka efektywnośćSpecyfikacja

MarkaROCK SHOX
ModelSIDLuxe Ultimate 3P
PrzeznaczenieXC
Długość montażowa190x45 mm
Rodzaj mocowaniastandard
Sprężynapowietrzna SoloAir
Regulacjetwardość, tłumienie odbicia, blokada 3-pozycyjna
Kolorczarny

Klienci kupili również

zamknij [x]