Spray przeciwsłoneczny Dynamic Bike Care Sunsation SPF 50

69.44 zł92.59 zł/100ml
83.90 zł
-17%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 69.44 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni przed obniżką.

info
Kod:
DY-104
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Spray przeciwsłoneczny Dynamic Bike Care Sunsation SPF 50 to kosmetyk przygotowany specjalnie dla rowerzystów, ale sprawdzi się również podczas uprawiania innych aktywności na świeżym powietrzu.

Producent wyszedł naprzeciwko oczekiwaniom klientów. Dynamic Bike Care Sunsation w formie sprayu to nowy wariant w katalogu marki – wcześniej kosmetyk dostępny był jedynie w postaci kremu. Teraz możesz wybrać najlepiej odpowiadającą Ci wersję!

 

Spray przeciwsłoneczny Dynamic Bike Care Sunsation wyróżnia się wysokim współczynnikiem osłony przed słońcem, wynoszącym SPF50+, a ponadto chroni przed promieniowaniem typu UV-A i UV-B. Może być bezpiecznie stosowany na twarz, jak i resztę ciała.

 

Preparat ma postać przezroczystego sprayu. Jego formuła jest nieprzywierająca, a do tego jest odporny na pot, co stanowi szczególnie dużą zaletę podczas pokonywania długich i intensywnych tras w pełnym słońcu! Co więcej, wariant za sprawą aplikatora 360° łatwo się rozpyla – nawet trzymając pojemnik do góry nogami!

 

Spray przeciwsłoneczny Dynamic Bike Care Sunsation SPF 50 zawiera w swoim składzie tylko wyłącznie składniki wegańskie. Nie ma w nim żadnych zagrażających środowisku lub zwierzętom środków.

 

 

Specyfikacja

Marka DYNAMIC BIKE CARE
Zastosowanie pielęgnacja twarzy, opalanie
Filtr przeciwsłoneczny SPF50+
Pojemność 75 ml
Kolor biały

Klienci kupili również

zamknij [x]