Rowery elektryczne E-Bike Damskie

Zagraniczni producenci wytwarzający rowery elektryczne oraz tradycyjne, kierując się swoim wieloletnim doświadczeniem, postanowili zaoferować żeńskiej części miłośników kolarstwa rowery damskie z elektrycznym wspomaganiem napędu. Mamy tu konkretnie na myśli solidne niemieckie marki, takie jak Haibike lub Winora. Wytwarzane przez nie rowery elektryczne damskie mają kobiecą kolorystykę i są dostosowane do kobiecej anatomii (wygodne siodełko, często krótsza rama, węższa kierownica).


Rower z silnikiem elektrycznym ma tę przewagę nad tradycyjnym, że jazda na nim nie wymaga bardzo dużego wysiłku fizycznego. W praktyce oznacza to po prostu, że unikniemy przepocenia ubrań, jeśli e-bike to nasz codzienny środek transportu, np. do pracy. Rower elektryczny umożliwia też wybieranie bardziej eleganckiego stroju na przejażdżkę, bez szkody dla naszego wizerunku, gdy już z niego zsiądziemy. Są to bardzo istotne aspekty dla kobiety, która chce pogodzić utrzymanie codziennej aktywności fizycznej z pracą zawodową. Zazwyczaj tradycyjny rower damski nie daje takiej możliwości.


W czasach, gdy coraz większą wagę – i słusznie – przykłada się do działania na rzecz ochrony środowiska, e-bike to bardzo dobry wybór do miasta. Można poruszać się nim po ścieżkach rowerowych. Rower elektryczny damski nie produkuje spalin, nie zanieczyszcza też hałasem. Nie będzie stał w korku, a jeśli okaże się, że nie ma możliwości przejazdu, zawsze można zsiąść i go poprowadzić. E-bike możemy naładować używając gniazka elektyrycznego.

 

 


Nasz sklep internetowy oferuje wszystkim Paniom rowery miejskie damskie produkowane z najlepszych komponentów w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą.

Cena od
do
zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]