Born Energy Super Gel Żel energetyczny bananowy

Ilość:
szt

Żel energetyczny Born Energy Super Gel


Born Energy Super Gel to źródło skoncentrowanych węglowodanów, które bardzo szybko wchłaniają się do organizmu. Żel cechuje się opatentowanym ekstraktem z pestek winogron VinoOserae®, który zawiera ważne dla organizmu przeciwutleniacze. Born Energy Super Gel dostarcza potężną dawkę energii zawsze wtedy, kiedy najbardziej tego potrzebujesz. Dzięki temu sprawdzi się podczas długich treningów, które powodują spory wysiłek i utratę energii niezbędnej do kontynuowania ćwiczeń. Żel Born Energy Super Gel uzupełnia pokłady energii i przyczynia się do optymalnej wydajności, dzięki czemu możesz poprawić swoje sportowe osiągnięcia. Produkt został wykonany z prawdziwego przecieru bananowego.


  • Producent: Born
  • Model: Energy Super Gel
  • Smak: Bananowy
  • Masa: 40g  • Uzupełnia zapasy energii
  • Źródło węglowodanów
  • Bogaty w ważne dla organizmu przeciwutleniacze
  • Wyprodukowany z prawdziwego przecieru bananowego


Skład: syrop glukozowy, koncentrat przecieru bananowego (17%), resweratrol (z VinOserae® [0,25%]), środek konserwujący E202.


Sposób użycia: 1-2 super żele na godzinę podczas aktywnego ćwiczenia.


Firma Born Sportscare B.V. została założona w 1985 roku w Born, holenderskiej prowincji rowerowej Limburg. Odżywki sportowe Born zostały opracowane wspólnie przez najlepszych sportowców i spełniają najwyższe wymagania współczesnego sportowca: składają się z wysokiej jakości składników, cechujących się lekkostrawnością oraz wygodnym i szybkim wchłanianianiem. Jako długoterminowy partner innowacyjny w zespole Sunweb, opracowuje specjalne i innowacyjne produkty do żywienia sportowego, w których ważne jest zarówno działanie, jak i smak. Wszystkie produkty Born są w 100% bezpieczne i odpowiednie zarówno dla profesjonalnych sportowców, jak amatorów. Born jest jedyną marką, która oferuje pełny pakiet opieki sportowej, na który składają się produkty odżywcze i pielęgnacyjne najwyższej jakości.

Klienci kupili również

zamknij [x]
Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj je, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.
Rozumiem