Born Iso Pro+ Napój izotoniczny mandarynka mango

Ilość:
szt

Napój izotoniczny Born Iso Pro+ 400g


Born Iso pro+ to najnowszy napój energetyczny marki Born. Świetnie gasi pragnienie, a dzięki dodatkowi sodu i specjalnej formuły Peptopro® posiada unikalne zalety. Spalanie węglowodanów, a w następstwie utrata płynów i cennych minerałów, znacząco wpływają na osiągnięcia sportowe. Już nawet 2-procentowa utrata płynów w stosunku do masy ciała, może przyczynić się do znacznego pogorszenia uzyskiwanych przez nas wyników sportowych. Spadek wydajności w takiej sytuacji może osiągać nawet 10%! Dlatego właśnie niezwykle ważne jest odpowiednie uzupełnienie minerałów w naszym organizmie. Tu z pomocą przychodzi Born iso pro+, który nie tylko podtrzymuje wytrzymałość fizyczną na stałym poziomie, ale pozwala również na utrzymanie równowagi płynów, której zachowanie jest niezwykle istotne podczas wzmożonego wysiłku. Dodatkowo, formuła Peptopro® ułatwia regenerację. Dzięki obecności węglowodanów zwiększa się również wchłanianialność minerałów oraz płynów, co zapewni odpowiednie nawodnienie twojego organizmu. Ważną cechą Born iso pro+ jest fakt, że przyczynia się do utrzymywania sprawności fizycznej, niezbędnej w czasie wzmożonej aktywności. Napój ma przyjemny, świeży smak mandarynki i mango, a dodatkowo nie jest klejący, dzięki czemu nie wpływa negatywnie na komfort spożycia w trakcie wysiłku.


  • Producent: Born
  • Model: Iso Pro+
  • Smak: Mandarynka i mango
  • Masa: 400g  • Idealny stosunek glukozy/fruktozy (2:1), który zwiększa spalanie węglowodanów do 90g/h zamiast 60g/h podczas ćwiczeń
  • Nie klei się
  • Stworzony przy współpracy z Team Sunweb
  • Zawiera formułę Peptopro®
  • Bez laktozy
  • Bez glutenu


  

PEPTOPRO® to naukowo stworzona formuła peptydowa (charakteryzuje się bardzo małymi cząsteczkami proteinowymi), sprawiająca, że proteiny znacznie szybciej wchłaniają się w mięśnie. Peptopro jest całkowicie rozpuszczalne w wodzie i nie wymaga trawienia. To zapewnia lepszą wchłanialność i znacznie wydajniejsze odżywienie mięśni, co z kolei przekłada się na ich natychmiastową regenerację, tak samo podczas treningu, jak i po ćwiczeniach.


Firma Born Sportscare B.V. została założona w 1985 roku w Born, holenderskiej prowincji rowerowej Limburg. Odżywki sportowe Born zostały opracowane wspólnie przez najlepszych sportowców i spełniają najwyższe wymagania współczesnego sportowca: składają się z wysokiej jakości składników, cechujących się lekkostrawnością oraz wygodnym i szybkim wchłanianianiem. Jako długoterminowy partner innowacyjny w zespole Sunweb, opracowuje specjalne i innowacyjne produkty do żywienia sportowego, w których ważne jest zarówno działanie, jak i smak. Wszystkie produkty Born są w 100% bezpieczne i odpowiednie zarówno dla profesjonalnych sportowców, jak amatorów. Born jest jedyną marką, która oferuje pełny pakiet opieki sportowej, na który składają się produkty odżywcze i pielęgnacyjne najwyższej jakości.

Klienci kupili również

zamknij [x]
Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj je, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.
Rozumiem