Żel energetyczny Eurosport Brzoskwinia + Magnez

Ilość:
szt

EUROSPORT Żel Brzoskwinia + magnez 40g


  • Producent: Eurosport
  • Smaki: Brzoskwinia
  • Zawartość:  40 gramów
  • Dostarcza 26 gramów węglowodanów
  • Wegańskie

SKŁADNIKI: Syrop glukozowy, fruktoza krystaliczna, woda, maltodekstryna, środek zagęszczający: pektyna, karagen, regulatory kwasowości: organiczny kwas cytrynowy, cytrynian sodu, cytrynian magnezu, aromat, konserwant: (sorbinian potasu, benzoesan sodu). Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Informacja dotycząca alergenów zgodna z zaleceniami UE: brak.


Żel energetyczny+magnez to żel, w którym jest sprytny stosunek 2:1 między glukozą i fruktozą. Glukoza (znana również jako dekstroza) jest najważniejszym źródłem paliwa dla naszego organizmu. Dlatego stosunek między glukozą i fruktozą musi być dobrze dobrany. Przy normalnym odżywianiu możesz zamienić maksymalnie około 60 gramów cukru na energię na godzinę. Ze stosunkiem 2:1 pomiędzy glukozą i fruktozą, współczynnik konwersji może wzrosnąć do 90 gram. Twoje ciało będzie miało więcej dostępnej energii do ćwiczeń.

Godnym uwagi w żelu, jest dodatek magnezu, konkretnie cytrynian magnezu. Ten rodzaj magnezu jest znany z jego optymalnego wchłaniania przez organizm. Żel z magnezem ma średnio długoterminowy zapewnia przy tym dobrą pracę mięśni.

Eurosport Nutrition celowo wybrało skoncentrowany żel, który składa się z niejako „grubszej” substancji niż wiele innych żeli zawierających wodę. Konsystencja żelu Eurosport zmusza sportowców do trzymania go przez chwilę w ustach. Enzymy w ślinie już rozpoczynają procesy trawienne złożonych cukrów w ustach. Trawienie zakończone jest w jelicie cienkim. Trawienie jest niezbędne aby otrzymać energię z glukozy dostępnej szybko.

Zdrowie jest głównym celem Eurosport Nutrition dlatego żel energetyczny+magnez składa się z naturalnej bazy składników takich jak świeże owoce.

Wyjątkowo łatwe w użyciu produktu: opakowanie Żel energetyczny+magenz jest trochę dłuższe, więc rowerzyści i inni sportowcy mogą szybko wyjąć go z kieszeni bez sięgania i szukania. Ten konkretny kształt został opracowany w konsultacji z najlepszymi sportowcami.
Klienci kupili również

zamknij [x]
Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj je, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.
Rozumiem