Żel energetyczny Eurosport Malina + Kofeina

Ilość:
szt

Żel Energetyczny Eurosport Malina + Kofeina 


  • Producent: Eurosport
  • Smak: Malina
  • Zawartość: 40 gramów
  • Dostarcza 26 gramów węglowodanów
  • Jedna porcja zawiera 56,4 miligramów kofeiny (40 gramów / 32 mililitry)
  • Wegańskie

SKŁADNIKI: Syrop glukozowy, fruktoza krystaliczna, woda, maltodekstryna, środek zagęszczający: pektyna, karagen, regulatory kwasowości: organiczny kwas cytrynowy, cytrynian sodu, kofeina bezwodna, aromat, konserwant: sorbinian potasu, benzoesan sodu. Nie zaleca się do spożycia przez dzieci i kobiety w ciąży. Ten suplement diety nie jest odpowiedni dla osób poniżej 18. roku życia. Informacja dotycząca alergenów zgodna z zaleceniami UE: brak.Żel energetyczny+kofeina to żel, w którym jest sprytny stosunek 2:1 między glukozą i fruktozą. Glukoza (znana również jako dekstroza) jest najważniejszym źródłem paliwa dla naszego organizmu. Dlatego stosunek między glukozą i fruktozą musi być dobrze dobrany. Przy normalnym odżywianiu możesz zamienić maksymalnie około 60 gramów cukru na energię na godzinę. Ze stosunkiem 2:1 pomiędzy glukozą i fruktozą, współczynnik konwersji może wzrosnąć do 90 gram. Twoje ciało będzie miało więcej dostępnej energii do ćwiczeń.

Eurosport Nutrition celowo wybrało skoncentrowany żel, który składa się z niejako „grubszej” substancji niż wiele innych żeli zawierających wodę. Konsystencja żelu Eurosport zmusza sportowców do trzymania go przez chwilę w ustach. Enzymy w ślinie już rozpoczynają procesy trawienne złożonych cukrów w ustach. Trawienie zakończone jest w jelicie cienkim. Trawienie jest niezbędne aby otrzymać energię z glukozy dostępnej szybko.

Zdrowie jest głównym celem Eurosport Nutrition dlatego żel energetyczny+kofeina składa się z naturalnej bazy składników takich jak świeże owoce.

Wyjątkowo łatwe w użyciu produktu: opakowanie Żel energetyczny+kofeina jest trochę dłuższe, więc rowerzyści i inni sportowcy mogą szybko wyjąć go z kieszeni bez sięgania i szukania. Ten konkretny kształt został opracowany w konsultacji z najlepszymi sportowcami.

Żel z Kofeiną 40 g = 32ml

Klienci kupili również

zamknij [x]
Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj je, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.
Rozumiem