Środek piorący do odzieży technicznej Nikwax Tech Wash Gel

19.82 zł
27.90 zł
-29%
Najniższa cena z 30 dni: 19.81 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
DWZ-NI-184
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+
Zapytaj o produkt


Żel do czyszczenia i prania odzieży technicznej z membraną Nikwax Tech Wash Gel


Wygodny i łatwy w użyciu żel do prania ręcznego podczas podróży. Przeznaczny do rzeczy o właściwościach wodoodpornych. Tech Wash® bezpiecznie usuwa brud odnawiając właściwości wodoodporne i oddychające. Produkt ten jest mydłem bezdetergentowym. Może być regularnie używany do czyszczenia ubrań i sprzętu bez niszczenia trwałej powłoki hydrofobowej. Tech Wash® należy używać zamiast detergentów i proszków.


 • Producent: Nikwax
 • Model: Tech Wash Travel Gel
 • Pojemność: 100ml


Właściwości:

 • Zachowuje czystość i świeżość ubrań wodoodpornych
 • Odnawia właściwości wodoodporne ubrań zapewniając poczucie suchości i ciepła
 • Odnawia właściwości oddychające ubrań dając poczucie większego komfortu
 • Doskonały do odzieży o właściwościach wodoodpornych
 • Środek stosować do czyszczenia ubrań o właściwościach wodoodpornych podczas podróży pomiedzy zabiegami impregnacji, lub przed zastosowaniem odpowiedniego środka impregnującegoSposób użycia:

Stosować do czyszczenia ubrań o właściwościach wodoodpornych podczas podróży pomiedzy zabiegami impregnacji, lub przed zastosowaniem odpowiedniego środka impregnującego


 • Całość zanurzyć w zlewie lub misce
 • Użyć minimum 2 pełnych nakrętek (33ml) na 1-2 sztuk odzieży. Można użyć więcej według potrzeby. Ilość powinna być wystarczająca aby powstała piana.
 • Delikatnie mieszać
 • Dokładnie wypłukać ubranie w czystej wodzie
 • Wypłukać nakrętkę po użyciu
Jak działa Nikwax


Co oznacza dwustopniowe impregnowanie?
Dwustopniowa impregnacja produktami Nikwax jest sekwencją czyszczenia i ponownej impregnacji, która przywraca początkowe właściwości nadane przez producenta odzieży, obuwia czy sprzętu. Nasze produkty do czyszczenia i impregnacji można łatwo rozrożnić dzięki kolorom zakrętek na butelkach - "zielone - czyszczące" a "fioletowe - impregnujące".
Zielony do czyszczenia. Czy to odzież, obuwie czy sprzęt, pierwszym etapem procesu Nikwax musi zawsze być czyszczenie. Pozwala ono usunąć zanieczyszczenia, kurz i brud, które zakrywają wodoodporne membrany w odzieży i obuwiu. Środki czyszczące do odzieży i sprzętu w spray'u oraz do stosowania w praniu bezpiecznie usuną wszelkie pozostałości po detergentach osadzone w tkaninie i wzmagające przemakanie, tzn. tam gdzie woda nie jest wypierana przez tkaninę lecz wchłaniana przez włókna. Środki czyszczące do obuwia z aplikatorem gąbkowym wydajnie oczyszczają z plam i brudu każdy rodzaj obuwia (wyjściowe, rekreacyjne i sportowe) i odnowią wygląd brudnych części wierzchnich bez pozbawiania ich istniejących właściwości wodoodpornych. Cząsteczki ziemi wrzynają się we włókna skóry lub tkaniny powodując w końcu ich osłabienie. Regularne czyszczenie zapobiega niszczeniu. Przed zastosowaniem odpowiedniego produktu "fioletowego - impregnującego" należy zawsze stosować jeden z naszych produktów "zielony - czyszczący". 
Fioletowy do impregnacji. Czy to odzież, obuwie czy sprzęt drugim etapem procesu musi zawsze być impregnacja. Zastosowanie któregokolwiek z naszych produktów do impregnacji zapewni mocny i długotrwały efekt przeciwdeszczowy zapewniając suche stopy i sprzęt podczas deszczu. Stosowanie Nikwax podtrzyma właściwości "oddychające" sprzętu, zapobiegając gromadzeniu się wilgoci wewnątrz sprzętu i spowoduje, że zostanie ona wypchnięta na zewnątrz, utrzymując odpowiednią temperaturę ciała. Jednocześnie Nikwax usuwa deszcz z zewnętrznej warstwy tkaniny pozwalając zapewniając pozwalając cieszyć się suchym po obu stronach ubraniem.  Impregnaty z aplikatorem gąbkowym i w spray'u mogą być wykorzystane do obuwia wyjściowego, rekreacyjnego i sportowego i nadadzą właściwości wodoodporne każdemu rodzajowi skóry i materiału. Gdy jakaś rzecz zostanie już zaimpregnowana przy użyciu impregnatu Nikwax należy zawsze pielęgnować jej właściwości wodoodporne czyszcząc regularnie odpowiednim roztworem czyszczącym Nikwax (do odzieży i obuwia).      


Klienci kupili również

zamknij [x]