Szczotka do felg i szprych Muc-Off Wheel and Component

32.90 zł
Ilość:
szt

Szczotka do felg i szprych Muc-Off Wheel and Component


Szczotka Muc-Off Wheel and Component to wysokiej jakości produkt przeznaczony do czyszczenia felg oraz szprych. Pozwala usunąć brud oraz łatwo wyczyścić koła, zapewniając niskie opory toczenia. Unikalna konstrukcja szczotki obejmuje uchwyt wykonany z odpornego na uderzenia materiału oraz wyjątkowo trwałe nylonowe włosie. Dla zachowania trwałości szczotki unikaj używania jej z wrzącą wodą lub na gorących częściach. Zalecane jest też używanie ciepłej wody do czyszczenia, a przed użyciem szczotki należy poczekać aż wszystkie komponenty ostygną.


  • Producent: Muc-Off
  • Model: Wheel and Component
  • Materiał: Tworzywo sztuczne
  • Kolor: CzarnyCechy produktu:

  • Wysokiej jakości nylonowe włosie,
  • Wygodna rączka umożliwiająca pewny chwyt,
  • Stylowe matowe wykończenie.


Muc-Off to brytyjska marka, która od 1994 roku prężnie się rozwija w branży rowerowej oraz motocyklowej. Marka Muc-Off specjalizuje się w produktach do czyszczenia i pielęgnacji motocykli oraz rowerów. Firma zyskała popularność na całym świecie, a jej skuteczność potwierdza szerokie grono odbiorców, w tym światowej klasy sportowcy oraz zawodnicy kolarscy. U podstaw założenia marki Muc-Off leżała potrzeba dokładnego, ale nie zajmującego zbyt dużo czasu dbania o czystość swojego roweru. Producenci pragną wykorzystać maksymalny potencjał pojazdu, jakim jest rower, dbając o jego użytkowanie w trzech krokach, jakimi są: czyszczenie, ochrona oraz smarowanie. Rozpiętość produktów oferowanych przez markę Muc-Off robi ogromne wrażenie. Marka Muc-Off posiada w swoim asortymencie preparaty do czyszczenia i smarowania poszczególnych części roweru. W szczególności warto zwrócić uwagę na smary, oleje, odtłuszczacze, szczotki, a także pozostałe akcesoria do pielęgnacji i konserwacji roweru.


Klienci kupili również

zamknij [x]
Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj je, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.
Rozumiem