Szczotka do opon i kaset Muc-Off Tyre Cassette Brush

49.90 zł
Ilość:
szt

Szczotka do opon i kaset Muc-Off Tyre Cassette Brush


Szorowanie brudu z opony i kasety po długiej jeździe może być uciążliwe, dlatego marka Muc-Off zaprojektowała specjalną szczotkę, która pozwala znacznie ułatwić pracę. Wysokiej jakości nylonowe włosie sprawia, że każdy zabrudzony rower zostanie wyczyszczony w mnieniu oka. Wystarczy spryskać zabrudzone powierzchnie środkiem do czyszczenia rowerów Nano Tech, zastosować szczotkę do poradzenia sobie z uciążliwymi zabrudzeniami i następnie spłukać wszystko wodą. Dla utrzymania wydajności szczotki, należy unikać używania jej z wrzącą wodą oraz na gorących częściach roweru.


  • Producent: Muc-Off
  • Model: Tyre Cassette Brush
  • Materiał: Tworzywo sztuczne
  • Kolor: CzarnyCechy produktu:

  • Wysokiej jakości nylonowe włosie,
  • Formowane wkładki silikonowe zapewniają wygodny i stabilny chwyt,
  • Stylowe matowe wykończenie,
  • Stworzona z myślą o łatwym i dokładnym wyczyszczeniu każdej kasety.

Muc-Off to brytyjska marka, która od 1994 roku prężnie się rozwija w branży rowerowej oraz motocyklowej. Marka Muc-Off specjalizuje się w produktach do czyszczenia i pielęgnacji motocykli oraz rowerów. Firma zyskała popularność na całym świecie, a jej skuteczność potwierdza szerokie grono odbiorców, w tym światowej klasy sportowcy oraz zawodnicy kolarscy. U podstaw założenia marki Muc-Off leżała potrzeba dokładnego, ale nie zajmującego zbyt dużo czasu dbania o czystość swojego roweru. Producenci pragną wykorzystać maksymalny potencjał pojazdu, jakim jest rower, dbając o jego użytkowanie w trzech krokach, jakimi są: czyszczenie, ochrona oraz smarowanie. Rozpiętość produktów oferowanych przez markę Muc-Off robi ogromne wrażenie. Marka Muc-Off posiada w swoim asortymencie preparaty do czyszczenia i smarowania poszczególnych części roweru. W szczególności warto zwrócić uwagę na smary, oleje, odtłuszczacze, szczotki, a także pozostałe akcesoria do pielęgnacji i konserwacji roweru.


Klienci kupili również

zamknij [x]
Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj je, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.
Rozumiem